Cíl je cesta a cesta je cíl ...

Elysium - cesta k Chrámům

Dungeon v jihovýchodní části Elyseum 
Unremeeded dungeon (démoni) na poz. 2244; 1221 Area Silt Lakes, mobs level 65-73. Dungeon se nachází dole pod "tmavými" skalami. Průchod skalami je na poz. 438; 499 Area Stormshelter. 

Cesta k bossovi: Rovně až na konec chodby. Tam zahnout do pravých vrat, pak vpravo a nahoru po schodech. Nahoře vlevo a hned vpravo (západně) dolů po schodech. Pak do „západních“ vrat. Půjdete po dřevěném točitém mostě až na konec, pak do západních vrat k 1. teleportu.

Od teleportu půjdete jihozápadně k jižním vratům. Pak rovně sálem do dalších vrat. Pak půjdete jihovýchodně k východním vratům. Za nimi je kratší točitý most a nahoře 2. teleport.

Od teleportu půjdete do jižních vrat, sálem do dalších vrat, pak rovně do dalších „jižních“ vrat, pak po točitém můstku k poslednímu teleportu. Ten vede k bossovi. Vystoupáte po schodech a v jednom vzdálenějším rohu je boss Abominus (měl level 84). Vypadly z něho tři Arbiter gem (of the Insidious Killer, of the Empty Desert, of the Iay Tundra). Ze spirit hunterů (bylo jich tam dost) vypadly Abhan Pattern The Elysian Soul Dredge, Spirit Babuble a Disturbed Sequence of Novictum.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode