Cíl je cesta a cesta je cíl ...

O mně

Patřím věkem ke střední generaci a věřím, že všechno ve vesmíru i mimo něj tvoří živý systém, jedinou realitu, která není ničím ohraničena a pohybuje se v kruhu nebo cyklech. Tento živý systém, jehož jsme všichni součástí, od nikoho nic nevyžaduje a nepotřebuje, neboť je vším, co existuje. Věřím, že je možné každé ráno se do tohoto systému "přihlásit" a hrát si a žít bez obav podle svých nejvznešenějších představ a nejradostnějších myšlenek. Navzdory šílenému světu, který nás obklopuje. Omezená realita, kterou většina lidí přijímá jako samozřejmost, však vytváří omezenou perspektivu a beznaděj. Řekněte, co byste dělali, kdybyste byli do konce života zajištěni a nemuseli se víc starat o přežití? Změnilo by se vaše chování a životní cíle, kdyby s vámi nelomcoval strach z budoucnosti? Tato otázka je velmi, velmi zásadní pro další vývoj lidstva. Závisí od ní naše další přežití ve fyzickém světě. Život na Zemi se brzy změní k nepoznání, a záleží jen na nás, jestli zítřek bude naší nejčernější noční můrou, nebo nejnádhernější vizí, jakou jsme kdy měli o životě.
 
Změňme sami sebe, změňme svět
 
Věřím, že život je mnohem úchvatnější a perspektivnější, než jsme si doposud mysleli. Hledání nových cest, jak rozšířit své vnímání, jak se začít dívat "vícedimenzionálně" na svět, který nás obklopuje a prostupuje, mě dovedl i k hraní počítačových her. Hra Anarchy Online je moje srdeční záležitost. Proto se chci s vámi ostatními, kteří také hledáte vyšší smysl a cíl, podělit o své herní i duchovní zkušenosti. Sám nevím, co z tohoto projektu ještě vzejde, ale těším se, že počet "nespokojených" bude růst, a tím i životní perspektivy nás všech. Mým hlavním přáním je dobře zvládnout život a pomáhat druhým uvědomovat si svobodu a krásu vlastní existence. To mě inspirovalo k myšlence založit skupinu ve fyzickém i virtuálním světě, kde by lidé s podobným pohledem na svět vystoupili ze své anonymity, ze svého přísně střeženého soukromí, kde vytrvale prosili o změnu svého života. Je čas dát o sobě vědět a začít tvořit nový svět, ne o něm jen snít!
 
Hra Anarchy Online slouží jako jedinečný trenažér volného utváření naší existence ve fyzické realitě. Přináší zábavu (Život je zábava!), poučení (12 základních profesí odpovídá 12 kosmickým charakterům) i nové možnosti se družit a komunikovat ve virtuální realitě. To ale neznamená, že nutně musíte zvládnout celou hru, která je mimochodem velmi náročná. Sám patřím jen k mírně pokročilým hráčům. Úplně stačí, když jako já budete chodit do prostoru relaxovat, než se honit za výkonem a kořistí, a hledat odpovědi na otázku, kterou si neustále klade vaše duše: Kdo doopravdy jsem?
 
Přeji všem hodně zábavy a nesmírné odvahy, až se při vytváření nové reality budete dívat nejhrozivějším bossům a životním situacím přímo do tváře!
 
Za budoucí tým Jiří Goldman

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode