Cíl je cesta a cesta je cíl ...

Základní orientace v Rubi-ka

10.08.2016 18:32

Po opuštění Arete Landing (úvodní lokace) se ocitnete v ICC centru. Půjdete podél běžících pásů ven z budovy, kde narazíte na ženskou postavu Natalia Akcora

Promluvte s ní. Dostanete za úkol donést z podzemky (subway) ukradenou kabelku. Vchod do podzemky se nachází kousek vzadu za Natalií Akcorou. Vejdete do metra a u zdi uvidíte postavu Thiefa. Napadněte ho (má level 5) a pak vyberte jeho mrtvolu. Získáte Stolen Handbag a půjdete kabelku předat Natalii. Jako odměnu dostanete slušný příděl zkušeností (dostal jsem 3462 xp).

Nyní běžte k protější kruhové budově s kroužícím nápisem Transportation. Uvnitř se nacházejí teleporty (Whom-Pah) do všech základních oblastí - Omni (Omni-1 Trade), Clan (Tir), Neutral (Newland) a Shadowlands (Jobe).

 

Cesta z ICC centra k agenturám (Mission Agency)

Agentury zadávají hráčům denní mise, v nichž plní určité úkoly. Za jejich splnění dostávají značný příděl zkušeností. Zvládání těchto misí je zásadní pro rychlé zvedání vašeho levelu. Agentury jsou dvě, jedna pro omni a druhá pro clan. Neutálové si mohou libovolně vybrat, do které budou chodit pro zadávání misí. Nejdříve si popíšeme cestu k omni agentuře: V budově či hale s nápisem Transportation vstoupíte do teleportu Whom-pahu s názvem Omni-1 Trade. Po výstupu vstoupíte zpět do Whom-pahu s nápisem Omni-1 Ent. (Entertainment). Po výstupu si najdete vchod do Rome. Z Whom-pahu v Rome půjdete na sever k pravé bráně s "bublinkovým" teleportem. Projdete skrz a půjdete městem na východ. U druhé odbočky vpravo se dáte na jih, až přijdete na prostranství se sousoším - říkám mu pomník tří sovětských hrdinů :-) Kousek za ním je vchod do Omni-Tek Mission Agency.

Uvnitř oslovíte recepčního (robotek) a požádáte ho o práci. Zeptá se vás, jestli jste prošli schválením. Nakonec kliknete na "I accept". Poté půjdete do místnosti vpravo (ze směru od hlavního vchodu) od recepčního, kde sedí Agency Handler (mladá žena). Promluvte s ní. "I´m applying for a job", pak "Straight forward, please". A dostanete od ní misi. Poté půjdete do místnosti vzadu za recepčním, kde stojí Senior Agency Handler. Ta zdává elitní úkoly (jsou náročnější než běžné mise). "Where can you offer me an elite assignment?" Poté kliknete na "Chci misi v podzemce". Pokud máte placenou verzi, půjdete do místnosti vlevo od recepčního a necháte si zadat Alien misi od Alien Agency Handler. Nakonec kliknete na "I want to face the Aliens alone".

Cesta ke clan agentuře: V budově s nápisem Transportation vstoupíte do teleportu Whom-pahu s názvem Tir. Po výstupu vstoupíte zpět do Whom-pahu s nápisem Old Athen. V Old Athenách půjdete od Whom-pahu severovýchodně, až dojdete zanedlouho ke Clan Mission Agency. Postup je stejný jako v omni agentuře: Nejdříve promluvíte s recepčním (Agency Receptionist). Až potvrdíte souhlas s podmínkami, půjdete od recepčního do místnosti vpravo zadat si svou první denní misi (v Anarchy trvá den 18 hodin). Poté půjdete dozadu získat Elite Assignment a vlevo od recepčního se zadávají Alien mise, pokud máte placenou verzi hry.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode