Cíl je cesta a cesta je cíl ...

Trader

10.08.2012 17:33

 

 

Základní výbava Tradera na ostrově: jedna Solar-Powered Shotgun, uzdravující prostředky Startup Treatment Laboratory a Startup First-Aid Kid, crystal Weak Health Funnel a Weak Delayed Health Payment. Solar-Powered Shotgun má attack speciál FlingShot (spouští se klávesou „L“). FlingShot je možné použít v boji každých 15 sekund. I když se jeho „načasování“ vypisuje v okně chatu, je lepší si jeho symbol dát na lištu. V levém dolním rohu klikněte na nabídku Actions, poté na Attack Actions. V další nabídce uchopte FlingShot „stlačením“ prvního tlačítka myši a vytáhněte jej do prvního prázdného políčka horní lišty (za políčko Follow). Samozřejmě, že si jeho pozici na liště můžete kdykoliv změnit, jak vám to bude vyhovovat. Jestliže je „destička“ (symbol) FlingShotu na liště rozsvícená, znamená to, že je FlingShot připraven k použití. FlingShotem můžete místo klávesy „Q“ spouštět útok.

Nyní k uzdravujícím prostředkům: na prostřední označené liště ve druhém políčku (viz obrázek) je hnědá ampulka Simple First-Aid Kit, kterou jste získali od Brandona Thorna za monster parts ze zabitých zvířat. Ampule by měla splňovat kritéria (Requirements) pro First Aid, aby byla funkční. Například ampulka Simple First-Aid Kid s levelem 4 vyžaduje First Aid 21. Koukněte do okna s dovednostmi (klávesa „U“), kolik máte First Aid v nabídce Nano Aiding. Informace o ampulce zjistíte tak, že na ni najedete myší, stisknete shift (modré oko) a kliknete prvním tlačítkem myši. Tato ampule se používá během boje, když vám začne ubývat život. Kliknete na sebe (nebo stisknete F1) a stisknete horní 2, což je pozice ampulky na liště. Zároveň s ní můžete uzdravovat druhé hráče, pokud jsou ve vaší bezprostřední blízkosti. Kliknete na hráče a stisknete horní 2. Na třetí pozici prostřední lišty je ampule Startup First-Aid Kid. Tou se také uzdravujete během boje. Přidává ale méně života, zato přidává i nano (modrý „rtuťoměr“). Spouští se klávesou horní 3. Na čtvrtém místě označené lišty je Startup Treatment Laboratory. Touto „destičkou“ se uzdravujete vsedě, přidává zdraví i nano, když nebojujete. Kliknete na sebe (lze i bez toho), sednete si (klávesa „X“) a stisknete horní 4. Na nejspodnější (neoznačené) liště je na první pozici Simple Nano Kid. Touto ampulkou si doplňujete pouze množství nano. Opět je možné ji použít v boji na sebe i na druhé hráče. Spouští se kliknutím myši na symbol v liště, protože jde o neoznačenou lištu. Na druhém místě nejspodnější lišty je uzdravující destička Treatment Laboratory. Musíte být vsedě a mít sebe označené (F1), abyste ji mohli použít. Přidává zdraví. Její výhodou je, že se s ní můžete uzdravit i během boje v týmu, ale nesmí na vás nic útočit. To znamená, že útočníka převezme na sebe jiný hráč, a vy si můžete na okamžik sednout a uzdravit se kliknutím myši na její symbol na liště. Totéž platí i o modré destičce Basic Nano recharger, jejíž symbol leží na třetím místě nejspodnější lišty. Už podle názvu je jasné, že přidává pouze hodnotu nano. Musíte si sednout a nesmí na vás nic útočit.

Nyní ke krystalům (kouzlům): Krystaly se „zprovozňují“ kliknutím druhým tlačítkem myši. Poté se objeví symbol krystalu na liště a v okně Programms (zavřete jej nebo otevřete vlevo dole v nabídce Nano). Na prvním místě označené prostřední lišty (viz obrázek) je u Tradera symbol krystalu Weak Health Funnel (nebo Patchy Health Funnel, což je totéž kouzlo s vyšším potenciálem, jež obdržíte na ostrově v Nanoprogram Containeru). Tento krystal používáte v boji, když vám začne ubývat život. Tím, že jej zakouzlíte na protivníka stisknutím horní 1, uberete mu zdraví a sobě přidáte. Musíte mít ale zacíleného pouze protivníka. Pokud máte označené zároveň i sebe (F1), kouzlo „buffnete“ (zakouzlíte) na sebe a tím sami sobě uberete zdraví. Stává se to i zkušeným hráčům, že občas poškodí nebo ochromí sami sebe, když zapomenou „překliknout“ pouze na svého protivníka. Na pátém místě označené prostřední lišty je symbol krystalu Balanced Striker (z Nanoprogram Containeru), jenž na 15 minut zvyšuje o 4 body každé poškození směřující na protivníka ze zbraně na bázi Projectile a Energy a zároveň zvedá Ranged Iniciativu o 15 bodů. Lze jej zakouzlit i na jiné hráče, pokud o to stojí. Spouští se klávesou horní 5. Na devátém místě označené prostřední lišty je symbol krystalu Weak Delayed Health Payment, jenž přidává zdraví každému spoluhráči, s nímž jste v týmu. Vy sami ale trochu zdraví ztrácíte. Spouští se klávesou horní 9. Na desátém posledním místě prostřední lišty je symbol krystalu Deprive Skills (Weak), jenž na 3 minuty snižuje protivníkovi attack a nano dovednosti o 9 bodů, zároveň o 5 bodů zvedne vaše dovednosti. Spouští se klávesou horní 0. Musíte mít ale zacíleného pouze protivníka. Pokud máte označené zároveň i sebe (F1), kouzlo „buffnete“ (zakouzlíte) na sebe a tím sami sobě uberete několik bodů svým dovednostem. Ideální je zakouzlit jej na protivníka ještě před spuštěním střelby, čímž ho oslabíte na tři minuty, sobě naopak attack a nano schopnosti zvednete. Na sedmém místě nejhornější lišty je symbol krystalu Skill Wrangler (Weak), jenž na tři minuty zvýší attack dovednosti jinému hráči o 3 body, vy sami ale snížíte své dovednosti o 8 bodů. Spouští se kliknutím myši na symbol krystalu na liště (jde o neoznačenou lištu). Je jasné, že si pozice symbolů krystalů na lištách budete různě měnit, jak budou přibývat nová a lepší kouzla.

Krystaly, zakouzlené na sebe, uvidíte ve vašem NCU okně (otevírá se a zavírá v pravém dolním rohu nabídkou NCU). V okně NCU vidíte, kolik vám kouzla zabírají volných míst z celkového množství NCU. Abyste měli co nejvíce NCU, budete si postupně zvedat množství a hodnotu jednotlivých pamětí (NCU Memory) na vašem opasku. Opasky se také postupně mění za lepší, jež obsahují větší počet volných slotů.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode